Chcesz otrzymać album?

Krok 1. // Przeczytaj

Jeśli spodobała ci się nasza muzyka lub uważasz, że za udostępnione piosenki należy nam się jakiś grosz (ekwiwalent pieniężny), bądź też po prostu chciałbyś wspomóc naszą radosną twórczość, „postaw nam kawę” :) Będziemy wielce dźwięczni 😉

W przypadku wydania płyty „Na brzegu rzeki” nie zdecydowaliśmy się na zawiązanie współpracy z żadnym z dystrybutorów. Postanowiliśmy, że będzie ona rozdawana/wysyłana jedynie poprzez naszą stronę www.

Zatem tym z Was, którzy postanowią dobroczynnie wspomóc nas kwotą co najmniej 35 zł, w ramach podziękowań wyślemy naszą najnowszą płytę „Na brzegu rzeki”. Jeśli kwota darowizny będzie wielokrotnością 35 zł, wyślemy odpowiednio więcej płyt 😉

Jeśli wysyłka miałaby być realizowana poza Polskę, prosimy przed „postawieniem nam kawy” o kontakt mailowy na paralizband@gmail.com w celu ustalenia kosztów.

Krok 2. // Postaw nam kawę :)

Aby "postawić nam kawę", wystarczy wybrać wymieniony poniżej system płatności i po prostu z niego skorzystać. Po dokonaniu przelewu, nie zapomnijcie podesłać nam imienia i nazwiska, wybranego sposobu platnosci (PayPal, YetiPay, przelew bankowy) i przede wszystkim adresu, na jaki ewentualnie mamy wysłać płytę (krok 3.). Tutaj też możecie zawrzeć dodatkowe uwagi odnośnie Waszej "płatności za kawę" ;)

 

 

Krok 3. // Podaj adres wysyłki